“The1” – išskirtinė itališka juvelyrika

“The1” – išskirtinė itališka juvelyrika

the1.gif“The1” - italų prekinis ženklas turintis 25 metų patirtį juvelyrinių gaminių pramonėje ir išsiskiriantis kokybe, dizainu, tradicijomis bei naujovėmis. Šis prekinis ženklas pripažintas ir populiarus ne tik gimtojoje Italijoje, “The1” gaminiais prekiaujama įvairiose pasaulio šalyse.

“The1” kreipia dėmesį į naujas madų tendencijas ir priima rinkos iššūkius. Būtent taip kompanija sukūrė savo pirmąją laikrodžių seriją “XO time”. Gamintojai pristato naują požiūrį į laikrodžius, kurį padiktavo savitas, prašmatnus itališkas dizainas.

Pernai gegužę buvo pristatyta dar viena “The1” juvelyrikos kolekcija – FORTIeIT. Ši kolekcija skirta jauniems ir energingiems vartotojams, sekantiems besikeičiančias madas, vertinantiems kokybiškus, modernius, išskirtinio dizaino italų meistrų dirbinius. Tų pačių metų rugsėjį pristatyta ir atskira FORTIeIT kolekcija moterims.

“XO TIME” LAIKRODŽIAIxoTIME.jpg

 

“XO time” laikrodžiai - išskirtiniai ir elegantiški, skirti kasdieniniam nešiojimui. Laikrodžius gamina profesionalūs italų meistrai. Medžiagos, spalvos ir dizainas suteikia šiai kolekcijai unikalumo bei stilingumo, o nerūdijančio plieno dirbiniai puikiai atspindi šių dienų italų mados tendencijas.

FORTIeIT

„Tvirti ir itališki“ – “ The1” nauja kolekcija

FORTIeIT - itališkų juvelyrinių dirbinių kolekcija, idealiai tinkanti kiekvienai progai. Unikalaus ir išskirtinio dizaino kolekcija atnaujina visą “The1” juvelyrinių dirbinių koncepciją: technologinės medžiagos dera su itališkomis juvelyrinių dirbinių tradicijomis dizaine, kaip pagrindinė medžiaga spalvinėje gamoje čia naudojamas nerūdijantis plienas.

FORTIeIT kolekcija moterims

FORTIeIT_woman1.jpgFORTIeIT juvelyrinių dirbinių kolekcija moterims taip pat pagaminta iš nerūdijančio plieno. Ji skirta šiuolaikinei, veikliai moteriai. Kolekcijoje - grakščių ir tradicinių formų junginys, suteikiantis moterims žavesio, išskiriantis jas iš minios.FORTIeIT_woman7.jpg