TRAPEZOID

Trapeizod_all.JPG

„Kaip byloja TRAPEZOID (liet. trapecija) pavadinimas, aš pirmiausia ir įsivaizdavau besisukančią trapecijos formą. Taigi laikrodžio stiklo griovelis yra išpjaustomas taip, kad būtų smailus, o tachometras montuojamas ant jo. Skaičiai - proporcingi lyg greičio apribojimai, nupaišyti ant kelio dangos ir patempti į aukštį, kad būtų gerai įskaitomi, kai yra peržiūrinėjami iš priekio, nepaisant jų stačių kampų aplink pakraščius. Tai vaizdinga ir efektyvu, tad aš įpratau naudoti juos kombinacijoje kartu su chronografo funkcijomis. Tokiu būdu, mada ir automobilių sportas yra sujungiami naudojant stiprius spalvų kontrastus, pavyzdžiui, geltoni skaičiai ant raudono ciferblato ir geltonai-žali ant mėlyno ciferblato.“ - sako TRAPEZOID laikrodžių kūrėjas Naoto Fukasawa .

TWELVE

Twelve_all.JPG

Bandžiau sukurti laikrodį, kuris būtų paprastas bei tvirtas, kiek įmanoma. Norėjau pašalinti visus ženklinimus - net skaičius nuo ciferblato. Tai įkvėpė mane suteikti pačiam stiklui dvylika kraštinių. Dvylika korpuso kampų tarnauja vietoj valandų žymėjimo, tad aš tik turėjau pridėti valandų ir minučių rodykles. Jos yra vienodo ilgio ir lygios pagrindinio formato diametrui.

Rezultatas - nusmailintas ciferblatas, išsiskiriantis savo kampuota forma ir plačiomis rodyklėmis. Manau, kad šis tvirtas, aiškus ir paprastas dizainas yra tinkamas Issey Miyake firminis ženklas.“ – Naoto Fukasawa.

TO

To_all.JPG

„TO“ serijos laikrodžiai puikiai atspindi Tokujin Yoshioka unikalų požiūrį į dizainą. Jis pradėjo nuo medžiagų atrinkinėjimo, tada parinko joms būdingas žymes, visiškai apsiribojęs dizaino elementais. Galiausiai, laikrodžiai atrodė taip, lyg jie būtų buvę nukalti iš metalo gabalų. ISSEY MIYAKE' kūrybinės vizijos sujungimas su SII (Seiko Instruments Inc.) laikrodžių gaminimo pažangiomis technologijomis dabar apima Tokujin Yoshioka dizaino inspiracijas ir iš to gimsta naujos „TO“ serijos.

VAKIO2

Vakio_all.JPG

VAKIO2 dizaino esmė yra skulptūrinis ciferblatas atkuriantis Skandinavijos žemes, padengtas mistiška balto sniego skraiste su žolės žalumo sekundine rodykle, rodančią pirmąjį pavasario dvelksmą.

Kaip kontrastas pirmosios kartos VAKIO modeliams, vaizduojantiems kvadratines formas, yra naujasis VAKIO2, išsiskiriantis savuoju švelniu, apvalainu stiliumi bei platesnėmis dizaino variacijų ribomis.

Pavadinimas VAKIO yra kilęs iš suomiško žodžio, reiškiančio „pastovų“ ar „standartinį“. VAKIO laikrodis - originalus, unikalus chronometras, įgyvendintas Harri Koskinen kūrybiškumu, reprezentuojantis naujus, modernių laikrodžių, pagrindus.

OVO

OVO_all.JPG

Vienos iš lyderiaujančių grafinės dizaino studijos „Edge Design“ įkūrėjas Shunji Yamanaka dirba su įvairių kategorijų produktais ir pripildo juos savitomis dizaino išraiškomis. Issey Miyake OVO laikrodis turi pakankamai stiprų sferinį korpusą, kuris apsaugo jo turinį nuo išorinių veiksnių ir tuo pačiu turi pilną gyvybingumo minimalistinę formą. OVO laikrodžiuose ciferblatai yra pripildyti skysčių, o rodyklės yra pasukamos ratuko pagalba ir nėra pritvirtintos prie pagrindinio ciferblato.