Airman Base 22

Tai viskas ko reikia laikrodžiui - nei daugiau, nei mažiau. Naujasis Airman Base 22 modelis savo dydžiu bei išvaizda atspindi pirmąjį , dar 1953 metais pagamintą, Airman serijos laikrodį. Šis modelis skirtas klasikinių Airman laikrodžių mėgėjams.

Airman F 104 Regulateur

Šis laikrodis iškart patraukia dėmesį - valandos, minutės ir sekundės sukasi atskirai, o tai yra neįprasta Airman modeliams. Šis 24 h laikrodis išsiskiria savo neįprastu dizainu ir nepriekaištinga kokybe.

F 104 Automatic and Manual

Šių metų Baselio parodo F104 modelis pristatytas jau ir su automatiniu mechanizmu. Šis 48 mm dydžio laikrodis patrauklus savo paprastu bei švariu dizainu, bei aiškiai matomais skaičiais.

Lagunare Chrono L1000

Glycine laikrodžių gamintojai yra žinomi ne tik dėl savo Airman serijos laikrodžių, bet taip pat ir dėl laikrodžių, skirtų vandens pramogų mėgėjams. Šiais metais Glycine pristatė nardytojams skirtą laikrodį su integruotu chronografu.Su šiuo Lagunare Chrono L1000 laikrodžiu galima panerti net į 300 m gylį, ir nepaisant visų jo galimybių - laikrodis išlieka puikiu juvelyriniu dirbiniu.